KRÉTA - Gondviselői jogosultság igénylése

Gondviselői jogosultság igénylése a Kréta rendszerben:

Tisztelt Szülők!

A Krétában lehetőség van, hogy Önök kezdeményezzék, akár mindkét szülő számára a hozzáférést a KRÉTA felületen a következő módon:

• https://szegbp.e-kreta.hu oldalon a bejelentkező ablak bal alsó sarkában a GONDVISELŐI JELSZÓ IGÉNYLÉSE gombra kattintanak
  • az adatok megadása után a rendszertől egy emailben kapják meg a hozzáféréshez szükséges adatokat (ha megadtak email címet)
  • ekkor még csak csökkentett gondviselői hozzáférést kapnak. Erről az iskola is kap értesítést, tehát Önöknek nem kell külön értesíteni az intézményt.
  • ezután a beérkezett igényléseket az iskola véglegesíti és ad engedélyt a bővített gondviselői jogosultságokhoz, amellyel lehetőségük lesz látnia gyermekük tanulmányi előmenetelét, hiányzásait stb. kérelmeket, jelentkezési lapot, iratokat, igazolásokat, felmentéseket beadni (majd)
  • erről kapnak emailt, mely tartalmazza a felhasználónevet és a bővített jogosultsághoz tartozó jelszót.

A gondviselői jogosultságok generálására folyamatos.

Igazgatóság